انجمن داوطلبان خدمات اجتماعي - 1

Renewable Energy       لازمة ارائه برنامه منسجم وگسترده براي کليه مددجويان آزاد شدة نيازمند،  ايجاد انجمني مردمي وغيردولتي است که زمينه مشارکت اجتماعي را در برنامه هاي عام المنفعه وخيريه فراهم نمايد 

ادامه مطلب...

سایت انجمن داوطلبان خدمات اجتماعی به زندانیان آزاد شده از زندان(نسخه آزمایشی)

اخبار

مشهد- ایرنا- معاون قضایی دادستان کل کشور در مبارزه با مواد مخدر گفت: اگر مبارزه جدی با مواد مخدر نبود آتش این بلای خانمان سوز تا عمق خانه ها نفوذ و بیشتر از این ما را خاکستر می کرد.


معاون درمان وزارت بهداشت در نشست مشترک هیأت ایرانی و عراقی گفت: ۹ بیمارستان، ۵ فروند هلی‌کوپتر، ۵۰۰ دستگاه آمبولانس، ۴۰۰ پزشک، ۶ هزار پرستار و پیراپزشک و ۱۵۰۰ نیروی بهداشتی آماده خدمت‌رسانی به زائرین هستند.

ایلام - ایرنا - رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: شورای معتمدین پلیس با توجه به نقش آنان در حل و فصل اختلافات و منازعات بین افراد یک راهبرد بازدارنده در راستای تعمیق امنیت اجتماعی است.


جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر در پی کمک یک میلیارد تومانی رهبر معظم انقلاب به مردم مظلوم میانمار در شبکه اینستاگرام، کمپین با عنوان «لبیک به رهبرم» برای حمایت از مردم مظلوم تشکیل دادند.

اهواز - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان با اشاره به گسترش روزافزون فضای مجازی در کشور گفت:متاسفانه هنوز استفاده از فضای مجازی در کشور ضعیف است.


آزادی ۷ نفر از مددجویان تحت حمایت نمایندگی ستاد دیه استان هرمزگان با رقم بدهی یک میلیارد تومانی در دستور کار قرار گرفت.

معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا گفت: با اصلاح و تغییر مصوبه هیات دولت، الزام تولیدکنندگان خودروهای پرمصرف داخلی به اسقاط یک دستگاه خودروی فرسوده، لغو شد.

«بهرام» در شرایطی که برادر کوچکش پس از اقدام به خودکشی در بیمارستان بستری شده بود، اقدام به ضمانت او می کند اما دو ماه بعد سر از زندان در می آورد.