انجمن داوطلبان خدمات اجتماعي - 1

Renewable Energy       لازمة ارائه برنامه منسجم وگسترده براي کليه مددجويان آزاد شدة نيازمند،  ايجاد انجمني مردمي وغيردولتي است که زمينه مشارکت اجتماعي را در برنامه هاي عام المنفعه وخيريه فراهم نمايد 

ادامه مطلب...

سایت انجمن داوطلبان خدمات اجتماعی به زندانیان آزاد شده از زندان(نسخه آزمایشی)

مشهد- ایرنا- معاون قضایی دادستان کل کشور در مبارزه با مواد مخدر گفت: اگر مبارزه جدی با مواد مخدر نبود آتش این بلای خانمان سوز تا عمق خانه ها نفوذ و بیشتر از این ما را خاکستر می کرد.


به گزارش ایرنا سعید عمرانی چهارشنبه شب در جلسه کمیته تخصصی حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی افزود: اگر قوانین و مبارزه جدی با مواد مخدر نباشد عواقب خطرناک آن همه مردم را تهدید خواهد کرد.
وی با بیان اینکه سیاسی بازی و سیاسی کاری به کشور صدمه می زند، افزود: همه باید مراقب باشیم که هرچه مناصب ما بالاتر می رود عبودیت ما نیز بیشتر شود زیرا در جایگاهی نشسته ایم که امام علی(ع) می نشست و طوری رفتار نکنیم که آخر عمر حسرت بخوریم.
وی اظهار کرد: مجرمان هم مانند ویروس ها متناسب با زمان خود را به روزرسانی می کنند به همین خاطر سطح کمیته های حقوقی را باید به عوامل پشت صحنه ببریم و باید در امر مبارزه با جرم به روشهای جدید وارد شویم و در کنار آن همه اداره های مرتبط همانند دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و ثبت اسناد و املاک هماهنگی بیشتری با هم داشته باشند.
معاون قضایی دادستان کل کشور، از بین رفتن انگیزه مبارزه با جرم را بزرگترین آفت ذکر و بیان کرد: شهروند کسی است که راه درست و ارتزاق صحیح دارد و چنین فردی باید در هاله ای از امنیت باشد اما آدم خلافکار، ناهنجار و مزاحم آسایش مردم است و باید چنان عرصه را بر او تنگ کرد که هیچگاه احساس امنیت نکند.
عمرانی گفت: اصل ما بنای بر حکومت قانون و شرع و پرهیز از افراط و تفریط است. بهترین امور میانه روی و اعتدال است و میانه روی به معنی سازشکاری نیست.
وی با بیان اینکه اعتقاد به خدا و ترس از قانون باعث جلوگیری از خطا می شود افزود: اگر ترس از قانون نباشد کلاهبرداری زیاد می شود.
وی ادامه داد: خطراتی که جامعه را تهدید می کند باید جمع بندی کنیم و مراقب افکار ساده لوحانه باشیم که در مراکز حساس نفوذ نکند و در عین حال بدانیم که همه یک خانواده در برابر دشمنی مشترک هستیم که به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب است.
وی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی به نیرویی که نماز شب بخواند اما خیر او به مردم نرسد نیاز ندارد، برای کار مردم اگر طلبکار بیاید و حق الناس در میان باشد اجازه داریم حتی نماز را، که بالاترین عبادت است، بشکنیم.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7507/5132
خبرنگار: مصطفی نخعی **‌ انتشار دهنده:‌ علی اصغر ایزدی

انتهای پیام /*

اجتماعي

آسيب ها

مواد مخدر

خراسان رضوي