انجمن داوطلبان خدمات اجتماعي - 1

Renewable Energy       لازمة ارائه برنامه منسجم وگسترده براي کليه مددجويان آزاد شدة نيازمند،  ايجاد انجمني مردمي وغيردولتي است که زمينه مشارکت اجتماعي را در برنامه هاي عام المنفعه وخيريه فراهم نمايد 

ادامه مطلب...

سایت انجمن داوطلبان خدمات اجتماعی به زندانیان آزاد شده از زندان(نسخه آزمایشی)
معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا گفت: با اصلاح و تغییر مصوبه هیات دولت، الزام تولیدکنندگان خودروهای پرمصرف داخلی به اسقاط یک دستگاه خودروی فرسوده، لغو شد.

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ روحی با اعلام این خبر گفت: هیات وزیران در جلسه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ مصوب کرده بود که، تولید و شماره گذاری سواری های داخلی که مصرف سوخت آنها در ١٠٠ کیلومتر پیمایش ۸.۵ لیتر و بیشتر است مشروط به اسقاط یک دستگاه خودروی فرسوده است.

این مصوبه با درج در روزنامه رسمی مورخ ۴ شهریور ۱۳۹۶، با سیر مراحل قانونی از ٢٠ شهریور ١٣٩٦ ضمن اطلاع رسانی مجدد توسط پلیس به شرکت های تولیدکننده خودرو، اجرایی شد.

لیکن در حال حاضر، برابر مصوبه اخیر هیات محترم دولت که در عصر چهارشنبه ۲۶ مهر سال ۱۳۹۶ به پلیس اعلام شد، موضوع مشروط کردن شماره گذاری خودروهای داخلی با مصرف ۸،۵ لیتر و بیشتر از ١٠٠ کیلومتر پیمایش حذف شد.

وی در ادامه گفت: این موضوع شامل خودروهای پرمصرف تیگو ٥، آریزو ٥، ام وی ام x٣٣، جک s٥، لیفان ٨٢٠، سوزوکی گراند ویتارا، هایما s٧ و s ٦ و BYD می شد که مراتب حذف این شرط، جهت استحضار هم وطنان اطلاع رسانی می‌شود و پلیس از امروز نسبت به شماره گذاری خودروهای مذکور مطابق روال گذشته اقدام می کند.

انتهای پیام/